ضرورت فعال سازی ظرفیت های سرمایه گذاری در خراسان رضوی

  • ۰

ضرورت فعال سازی ظرفیت های سرمایه گذاری در خراسان رضوی

ضرورت فعال سازی ظرفیت های سرمایه گذاری در خراسان رضوی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی بر ضرورت فعال سازی ظرفیت های سرمایه گذاری در مشهد و دیگر شهر های خراسان رضوی تاکید کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد مهدی مروج الشریعه در دیدار با رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گفت: توان خوبی برای سرمایه گذاری در شهر مشهد و دیگر شهرها وجود دارد که سازمان نظام مهندسی می تواند با تشویق سرمایه‌ گذاران بخش خصوصی داخلی و خارجی و ایجاد فرصت های شغلی بازار کار را برای مهندسان مهیا و رونق صنعت ساختمان را فراهم سازد. وی افزود: رفتارهای متولیان باید بگونه ‌ای باشد که برای دریافت مجوزهای قانونی از جمله پروانه های ساختمان و اجرای پروژه های ساختمانی از سرگردانی و رفت و آمدهای زائد و بی جهت مردم کاسته شود و کارها در بخش های مختلف اداری و اجرایی با رضایت مندی ارباب رجوع انجام پذیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی با اشاره به قانون سال ۱۳۴۶شهرداری ‌ها اظهار کرد: سه اصل ایجاد رفاه، اداره شهر و رضایت مندی که در قانون اولیه شهرداری ها مورد تاکید قرار گرفته بود در شرایط فعلی کم رنگ شده است.
مروج الشریعه گفت: در سالهای اخیر توجه ویژه ای به مقاوم سازی، زیبا سازی، عمران و بناهای شهری و روستایی شده و مهندسین بر اجرای پروژه ها به خوبی نظارت می کنند. وی افزود: شوراهای اسلامی شهرها و شهرداریهای استان نیز باید همکاری مشترک و موثر با سازمان نظام مهندسی در خدمت رسانی به مردم به ویژه سازندگان ساختمان داشته باشند. رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی نیز گفت: با توجه به نام گذاری امسال به سال ‘اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل’ این سازمان در زمینه رفع بیکاری، حل مشکل رکود ساخت و ساز و تقویت تولید داخل در بخش صنعت ساختمان برنامه ریزی خواهد کرد.
علی سیفی افزود: سبک سازی، روان سازی، اخلاق حرفه ای و رضایت مندی مردم سرلوحه کار این سازمان در سال جاری می باشد.
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی ۳۲ هزار مهندس در هفت رشته ساختمانی دارد.


Leave a Reply

تصویر کپچا

*