استقبال شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از سرمایه گذاران صنعتی

  • ۰

استقبال شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از سرمایه گذاران صنعتی

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از سرمایه گذاران دعوت کرد تا  با سرمایه گذاری صنعتی در شهرکهای صنعتی استان از مزایا و تسهیلات این مناطق بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات سرمایه گذاری خراسان رضوی ،سید حجت ذاکر گفت: در استان خراسان رضوی ۳۸ شهرک و ناحیه صنعتی قابل واگذاری وجود دارد که توانسته زمینه بسیار مناسبی در راستای سرمایه گذاری واشتغالزایی ایجادکند.

وی به فراهم بودن زمینه های سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی اشاره کرد و گفت: از تمامی سرمایه گذاران دعوت می کنیم تا با حضور در شهرکهای صنعتی و ا ستفاده از مزایا ، معافیت هامالیاتی ،امکانات مناسب و تسهیلات لازم ، گامی بزرگ در جهت توسعه و شکوفایی استان بردارند. وی  همچنین همراهی و همکاری  مسئولان و سرمایه گذاران را در جهت توسعه استان لازم دانست و افزود: هر کدام از این ارکان وظایف مهمی را در این زمینه بر عهده دارند و کوتاهی در ا ین زمینه می تواند، نتایج فعالیت های دیگر بخش ها را با مشکل مواجه کند. وی تصریح کرد: بخش دولتی و خصوصی باید به عنوان دو قطب همراه و همگام در راه توسعه  و پیشرفت صنعت گام بردارند تا زمینه های ایجاد رکود در بخش صنعت از بین رود.


Leave a Reply

تصویر کپچا

*