تاکید فرماندار سبزوار بر حمایت از سرمایه گذاران

  • ۰

تاکید فرماندار سبزوار بر حمایت از سرمایه گذاران

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار بر حمایت از سرمایه گذاران در شهرستان تاکید نمود

 معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: فرصتهای خوبی برای سرمایه گذاران در این شهرستان مهیا شده و مسئولان از آنان حمایت می کنند.

احمد برادران روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دفتر خدمات سرمایه گذاری در سبزوار راه اندازی شده که فرصت بسیار خوبی را برای حمایت از سرمایه گذاران فراهم کرده است.
وی ادامه داد: سبزوار ظرفیتهای سرمایه گذاری خوبی در بخشهای صنعت، کشاورزی، گردشگری و علوم دانشگاهی لذا تلاش می شود طرحهای مختلف سرمایه گذاری در این زمینه در قالب یک کتاب ارائه شود.
فرماندار سبزوار گفت: همچنین وب سایتی زیر نظر دفتر خدمات سرمایه گذاری شهرستان سبزوار در حال طراحی است.
وی یکی از مهمترین بازوان سرمایه گذاری در این شهرستان را سبزواریهای مقیم دیگر شهرهای ایران و یا خارج از کشور ذکر و بیان کرد: به همین خاطر بانک اطلاعات جامعی از این افراد در حال بررسی است تا بتوان از توانمندی سرمایه گذاری این افراد نیز بهره گرفت.

برادران افزود: همچنین به منظور استفاده از همه ظرفیتهای محلی و قانونی برای حمایت از سرمایه گذاران برنامه ریزی شده از همه ادارات نمایندگانی در محل دفتر سرمایه گذاری سبزوار مستقر شوند تا زمینه برای حمایت بهتر از سرمایه گذاران فراهم آید.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۰ طرح مشارکتی تولیدی در روستاها از طریق دفتر سرمایه گذاری به استانداری خراسان رضوی ارسال شده که در صورت تصویب آن تسهیلات تا سقف ۵۰ میلیارد ریال به متقاضیان با نرخ چهار درصد ارائه خواهد شد.
فرماندار سبزوار گفت: پنج طرح دیگر سرمایه گذاری نیز در قالب تعاونیهای روستایی توسط این دفتر در حال بررسی است که در صورت تصویب به استان ارائه می شود.

وی بر جذب سرمایه گذار در زمینه ایجاد بازارچه های سوغات و صنایع دستی در سبزوار تاکید و بیان کرد: همچنین این شهرستان ظرفیتهای خوبی در زمینه سرمایه گذاری در صنایع تبدیلی بخش کشاورزی دارد.
برادران گفت: دولت تدبیر و امید برای ایجاد اشتغال و کار آفرینی در شهرستانها و مناطق محروم توجه ویژه ای دارد.

 


Leave a Reply

تصویر کپچا

*